Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 

 

Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

Najlepsi w Polsce

« powrót

11.12.2017

 

Wyniki XVII Konkursu na Najlepszą Spółdzielnię Uczniowską w Kraju zostały ogłoszone w dniu 25 listopada podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Krajową Radę Spółdzielczą. Dla naszej szkoły i działającej w niej od trzech lat Spółdzielni Uczniowskiej jest to wydarzenie szczególne. W XVII edycji Konkursu to Spółdzielnia Uczniowska Vzór zdobyła I miejsce, uzyskując tym samym tytuł najlepszej w kraju. Zdobycie Pucharu Krajowej Rady Spółdzielczej jest dla nas zaszczytnym wyróżnieniem.

Spółdzielnia złożona z młodych, przedsiębiorczych osób na co dzień daje jej członkom możliwość poznawania tajników związanych z zasadami polityki społecznej. Jest ona jednak wyjątkowym miejscem, gdzie nasza młodzież uczy się rzeczy bezcennej a mianowicie tego, w jaki sposób można i należy dostrzegać każdego człowieka służąc mu, pozwalając rozwijać swe zdolności w zespołowym, kreatywnym i twórczym działaniu. Cieszy nas fakt, że spółdzielnia Vzór staje się poprzez podejmowane przez siebie inicjatywy „Wzorem” dla innych, którzy pragną rozwijać swe spółdzielcze inicjatywy. Nie sposób przy okazji tak wielkiego sukcesu naszej spółdzielni, a tym samym szkoły nie wspomnieć, że Vzór to nie tylko określona działalność, ale przede wszystkim grupa ludzi, nawiązane przyjaźnie, życzliwość i mnóstwo twórczych idei i pomysłów, których celem jest osobisty rozwój członków spółdzielni i służba dla innych.

Zdobyty w Krakowie tytuł mobilizuje nas do dalszej, ciężkiej pracy, tak aby wzorce zaszczepione w młodych, wspaniałych spółdzielcach przekazywać innym. Dlatego też pragniemy podziękować wszystkim, bez których nie byłoby tego sukcesu - uczniom tworzącym naszą spółdzielnię, jej opiekunom: pani Beacie Marciniak, pani Violetcie Lenarczyk i ks. Krystianowi Gramzie oraz Dyrekcji, która otacza nas tak wielką życzliwością.

 


Do wakacji pozostało:
57
8
59


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci