Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 

 

Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

16.05.2014

Dwa sukcesy w XV Ogólnopolskim Konkursie Geologicznym!

Tytuł laureata Konkursu zdobyła Magdalena Golak , a wyróżnienie za pracę Monika Paczyńska. Konkurs organizowany jest przez Państwowy Instytut Geologiczny. W piątek 16 maja 2014 roku we Wrocławiu odbył się etap okręgowy  Konkursu. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem "Od pionierów życia do gazu łupkowego".  Naszą szkołę reprezentowała Magdalena Golak  z klasy 2 O4. Była jedyną uczennicą z Poznania, która zakwalifikowała się do tego etapu.

czytaj więcej

25.04.2014

I i II miejsce dla uczniów ZSM w Finale Konkursu Wojewódzkiego

W dniu 25 kwietnia w murach naszej szkoły gościliśmy finalistów wojewódzkiego etapu Konkursu „Bezpieczeństwo wokół mnie”, organizowanego wspólnie z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego, a udział w nim wzięły trzyosobowe reprezentacje z ponad 20 placówek (z Poznania, Swarzędza, Chodzieży, Ostrowa Wlkp., Grabonogu, Kępna, Turka, Krotoszyna, Grodziska Wlkp., Wągrowca, Pleszewa, Środy Wlkp. i Trzcianki).

czytaj więcej

24.04.2014

I Turniej Klas Policyjnych Województwa Wielkopolskiego im. asp. Jana Kubiaka

24 kwietnia reprezentacja Zespołu Szkół Mechanicznych w składzie: Łukasz Malicki, Michał Szymański i Marcin Henke gościła w Jarocinie na I Turnieju Klas Policyjnych Województwa Wielkopolskiego im. asp. Jana Kubiaka. Celem imprezy, oprócz integracji klas mundurowych i sprawdzenia się na polu rywalizacji sportowej, było przede wszystkim uczczenie pamięci funkcjonariuszy Policji Państwowej pomordowanych w 1940r.

czytaj więcej

11.04.2014

II miejsce w Wielkopolsce dla ZSM im. KEN w II Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych

Po wielu miesiącach trudnych i wyczerpujących prób drużyna XXIX Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu zmierzyła się z drużynami z całego województwa wielkopolskiego podczas II Wojewódzkiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych odbywającego się w Koninie. Z wielką dumą miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli II miejsce w Wielkopolsce, ustępując jedynie broniącej zeszłorocznego tytułu drużynie gospodarzy ZS im. M. Kopernika w Koninie.

czytaj więcej

11.04.2014

Grzegorz Jakubowski członkiem Młodzieżowej Rady Miasta Poznania

W piątek 11.04.2014 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Poznania odbyła się inauguracja, ślubowanie i pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta Poznania. Powołana przez poznańskich samorządowców  ma być dla uczniów okazją do nauki samorządności oraz poszerzania wiedzy o funkcjonowaniu rady miejskiej i społeczeństwie obywatelskim. Stanowią ją przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych miasta Poznania.  Warto podkreślić, że tylko jeden przedstawiciel placówki mógł być zakwalifikowany do składu Rady. Naszą szkołę reprezentuje Grzegorz Jakubowski z klasy III Technikum Mechanicznego.

czytaj więcejPrzejdź do strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]

Do wakacji pozostało:
57
9
15


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci