Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl

25.06.2017

Nagrody Prezydenta Miasta Poznania

Nagrody Prezydenta Miasta Poznania dla pani Katarzyny Smulskiej i Marzeny Suchowiak

czytaj więcej

10.05.2016

Brązowy Medal za Zasługi dla Pożarnictwa dla Dyrektor Małgorzaty Nawojczyk

  Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu Pani Małgorzata Nawojczyk podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka została odznaczona BRĄZOWYM MEDALEM ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA. Odznaczenie Pani Dyrektor wręczali Wielkopolski Komendant Wojewódzki PSP st. kpt. Andrzej Bartkowiak oraz Komendant Miejski PSP w Poznaniu st. bryg. Witold Rewers.

czytaj więcej

30.10.2015

Wyróżnienie Prezydenta Miasta Poznania i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dla ZSM im. KEN

 Prezydent Miasta Poznania wyróżnił Panią Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej  Małgorzatę Nawojczyk,  nagrodą I stopnia za wyróżniające osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i organizacyjnej.

czytaj więcej

27.10.2015

Podziękowania dla szkoły i nauczycieli przedsiębiorczości od europosła Michała Boniego

 Zespół Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu otrzymał dyplom za przygotowanie uczniów i zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie na klip promujący program „Gwarancje dla młodzieży”, realizowany pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej organizowany przez Forum Młodych Lewiatan i Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Michała Boniego.

czytaj więcej

12.06.2013

Innowacje w nowym roku szkolnym w zakresie podstaw przedsiębiorczości

Beata Marciniak i Violetta Lenarczyk - nauczycielki ZSM im. KEN - napisały program autorski w ramach projektu "Jestem przedsiębiorczy- innowacyjny program nauczania podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce", który będzie realizowany w naszej szkole od nowego roku szkolnego w ramach przedmiotu "Ekonomia w praktyce".

czytaj więcejPrzejdź do strony: [1] [2]

Do wakacji pozostało:
268
14
37


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci