Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 

 

Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

27.10.2015

Podziękowania dla szkoły i nauczycieli przedsiębiorczości od europosła Michała Boniego

 Zespół Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu otrzymał dyplom za przygotowanie uczniów i zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie na klip promujący program „Gwarancje dla młodzieży”, realizowany pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej organizowany przez Forum Młodych Lewiatan i Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Michała Boniego.

czytaj więcej

12.06.2013

Innowacje w nowym roku szkolnym w zakresie podstaw przedsiębiorczości

Beata Marciniak i Violetta Lenarczyk - nauczycielki ZSM im. KEN - napisały program autorski w ramach projektu "Jestem przedsiębiorczy- innowacyjny program nauczania podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce", który będzie realizowany w naszej szkole od nowego roku szkolnego w ramach przedmiotu "Ekonomia w praktyce".

czytaj więcej

26.11.2012

Wyróżnienie dla pani Marzenny Kamińskiej

Pani Marzenna Kamińska została wyróżniona w ogólnopolskiej edycji konkursu na scenariusz lekcyjny pt. "Wpływ różnych paliw stosowanych w transporcie miejskim na stan powietrza, ze szczególnym uwzględnieniem gazu ziemnego” organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody. Pani Kamińska opracowała jeden z najlepszych konspektów lekcyjnych wraz z prezentacją multimedialną. Mamy nadzieję, że zdobyte przez panią Marzennę wyróżnienie będzie stanowić dla niej inspirację do dalszych, kreatywnych działań. Serdecznie gratulujemy.

czytaj więcej

17.10.2012

Wyróżnienie Prezydenta Miasta dla ZSM im. KEN

Wczoraj w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania miała miejsce podniosła uroczystość, podczas której Pan Prezydent Miasta Poznania Ryszard Grobelny wyróżnił dwie nasze nauczycielki Klaudię Budę i Beatę Marciniak. Panie poszły w ślady Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej Pani Małgorzaty Nawojczyk, która również otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Poznania w czerwcu. Wszystkie wyróżnienia zostały przyznane za doskonałą organizację pracy szkoły, wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Jesteśmy bardzo dumni z naszego wspólnego sukcesu !!!  

czytaj więcejPrzejdź do strony: [1] [2]

Do wakacji pozostało:
57
9
9


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci