Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 

 

Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

10.12.2012

Energia odnawialna w praktyce

Zapraszamy wszystkich uczniów Technikum Mechanicznego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej do wzięcia udziału w konferencji "Energia odnawialna w praktyce" - zobaczcie program ;-)

czytaj więcej

07.12.2012

Zaproszenie na Wojewódzką Konferencję

Zaproszenie na Wojewódzką Konferencję dla pedagogów, doradców zawodowych, osób zajmujących się doradztwem zawodowym i studentów pod hasłem „Reforma szkolnictwa zawodowego, a doradztwo zawodowe”.

czytaj więcej

16.10.2012

Konferencja

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 16 października uczniowie klas technikum i zasadniczej szkoły zawodowej wzięli udział w konferencji, przygotowanej przez Szkolny Ośrodek Kariery. Na początku Pani Emilia Konował, pracownik naukowy Politechniki Poznańskiej, przedstawiła podstawowe informacje o rodzajach i wykorzystaniu energii odnawialnej. Wykład był naukowy, a dowiedzieliśmy się, z czego można produkować energię. Z jabłek? Okazuje się, że teoretycznie jest to możliwe.

czytaj więcej

01.05.2012

Nasza Szkoła Laureatem III Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Organizator Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery - Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP wyłoniło 20 laureatów tej akcji. Jesteśmy jedyną wyróżnioną szkołą w Wielkopolsce. Listę laureatów III OTK prezentujemy na stronie SZOK-u.

czytaj więcejPrzejdź do strony: [1]

Do wakacji pozostało:


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci