Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 

 

Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

17.04.2013

Spotkanie z przedstawicielami firmy Aztec International - poszukują pracowników wśród naszych absolwentów

Klasy 4T i 3T spotkały się z przedstawicielami firmy Aztec International, która zajmuje się produkcją podkładek uszczelniających, uszczelnień przejść dachowych oraz różnego rodzaju mocowań. Uczniowie zapoznali się ze specyfiką firmy, jej charakterystyką oraz wymaganiami i oczekiwaniami dla kandydatów na stanowisko mechanika do działu produkcji.

czytaj więcej

10.04.2013

Gra szkolna JOB WANTED

Szkolny Ośrodek Kariery 10 i 11 kwietnia 2013r. poszukiwał idealnego pracownika do wykreowanej przez doradców zawodowych firmy. Dwuosobowe zespoły z klas 1 i 2 liceum, technikum oraz zasadniczej szkoły zawodowej, podążając trasą zaznaczoną na mapce do kolejnych 3 stacji: wiadomości, umiejętności, kwalifikacje wykonywały zadania, odpowiadały na pytania z zakresu rynku pracy i zdobywały  wiadomości potrzebne do napisania dokumentów aplikacyjnych, czyli cv i listu motywacyjnego.  

czytaj więcej

10.04.2013

Grz szkolna JOB WANTED wyniki eliminacji

Przedstawiamy wyniki eliminacji - pierwszego dnia gry szkolnej JOB WANTED. Przypominamy, że maksymalnie można było zdobyć 50 punktów. Gratulujemy finalistom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i również gratulujemy wiedzy!

czytaj więcej

19.03.2013

MINI TARGI SZKÓŁ WYŻSZYCH I POLICEALNYCH

Mini Targi Szkół Wyższych i Policealnych, organizowane przez Szkolny Ośrodek Kariery, na dobre wpisały się już w kalendarz szkolnych wydarzeń, dając maturzystom szansę spotkania z przedstawicielami wybranych szkół wyższych i policealnych. Tegoroczna edycja, która odbyła się w dniu 19 marca, przebiegała pod hasłem "Studia czy studium?".

czytaj więcej

15.03.2013

Wyniki ankiety dla klas pierwszych

Na zdjęciach prezentujemy wyniki ankiety przeprowadzonej przez zespół Szkolnego Ośrodka Kariery wśród uczniów klas pierwszych naszej szkoły, dotyczącej preferencji przy wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. Zostały one po raz pierwszy zaprezentowane podczas wojewódzkiej konferencji dla pedagogów, doradców zawodowych, osób zajmujących się doradztwem zawodowym i studentów.

czytaj więcejPrzejdź do strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6]

Do wakacji pozostało:
57
9
13


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci