Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 

 

Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

10.05.2013

W zakładach Solaris

10 maja klasa 1Z ponownie opuściła szkołę, aby poznawać tajniki swojego zawodu w praktyce. Chłopcy wraz z wychowawcą odwiedzili fabrykę Solarisa w podpoznańskim Bolechowie. Zapewne każdy będzie miał swoje wrażenia i przemyślenia z wycieczki oraz zweryfikuje swój pogląd na produkcję autobusów, jak i zatrudnienie pracowników.  Na wstępie poznaliśmy historię firmy, jej rozwój oraz filozofię wytwarzania zaawansowanego technologicznie produktu, w taki sposób aby był on przyjazny środowisku naturalnemu. Po prezentacjach udaliśmy się na zwiedzanie zakładu.

czytaj więcej

04.05.2013

Wycieczka do Volkswagena

4 maja klasa 1Z  wizytowała zakład produkcji samochodów Volkswagen Poznań. Jest to nowoczesna, samodzielna fabryka samochodów użytkowych - tutaj produkowane są miejskie samochody dostawcze Caddy oraz Caddy Maxi na potrzeby rynków samochodowych całego świata. Powstają tu także model Transportera T5, z których wersje ze skrzynią z pojedynczą i podwójną kabiną produkowane są wyłącznie w Poznaniu.

czytaj więcej

16.03.2013

Wyścigi robotów Formuły NXT o puchar MTP

Drużyna „KEN” w składzie Kamil Ignor, Bartosz Czarczyński, Jakub Klupa zajęła trzecie miejsce w wyścigach robotów LEGO MINDSTORMS, które odbyły się 16 marca 2013r., podczas Targów Edukacyjnych.

czytaj więcej

08.03.2013

Życzenia dla pań od klasy 1Z

Klasa 1Z miała zaszczyt dzisiaj promować Święto Kobiet w naszej społeczności szkolnej. Bukiety kwiatów i życzenia zostały złożone w pierwszej kolejności Dyrekcji oraz paniom w sekretariacie. Na czwartej godzinie lekcyjnej delegacja uczniów składała życzenia w każdej klasie, w której odbywały się zajęcia.

czytaj więcej

01.03.2013

Zbiórka zabawek w ZSZ

Do akcji  humanitarnej "Wielkopolska - dzieciom afgańskim"  dołączyli się również uczniowie klasy pierwszej i drugiej Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz przyjaciele z klasy 4A SP nr 25. Zebraliśmy razem przeszło czterdzieści pluszaków i przytulanek. Mamy nadzieję, że sprawimy tym niejeden uśmiech na twarzach i radość w sercu dzieci, którym przyszło uczyć się i bawić w czasie wojny.

czytaj więcejPrzejdź do strony: [1] [2] [3]

Do wakacji pozostało:


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci