Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 

 

Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

II spotkanie koordynatorów

DRUGIE MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE KOORDYNATORÓW PROGRAMU ERASMUS +

Koordynatorzy projektu „Dziedzictwo: Tożsamość Europejska” z Hiszpanii, Niemiec: José Antonio Coronel, Patri Cobo, Astrid Willamowski i Kathrin Romaneessen zawitali w progach Zespołu Szkół Mechanicznych im. KEN w dniach 26 - 29 kwietnia 2016r. Celem wizyty było podsumowanie dotychczasowych działań projektowych.

Oficjalne powitanie przez Dyrekcję szkoły oraz Katarzynę Smulską, koordynatorkę programu miało miejsce w środę 27 kwietnia. Zagraniczni goście mieli możliwość zapoznać się z ofertą edukacyjną ZSM, obejrzeć zaplecze dydaktyczne, jak również zaobserwować codzienne funkcjonowanie szkoły. Następnie, koordynatorzy wspólnie opracowali raport podsumowujący działania w ramach dwóch pierwszych warsztatów w Andújar i Norden oraz uaktualnili stronę internetową projektu zebranymi materiałami cyfrowymi. Pod koniec spotkania pani Katarzyna Smulska przedstawiła propozycje warsztatów, które odbędą się w październiku 2016r. w Poznaniu w ramach ostatniej wymiany młodzieżowej.

Drugiego dnia skorzystano z okazji, aby wybrać się na spacer po Ostrowie Tumskim i Starym Rynku. Przewodnikiem po naszym mieście była pani Anna Dostatnia, nauczyciel j. niemieckiego. Po południu koordynatorzy wybrali się do Rogalina, aby w towarzystwie nauczycieli j. angielskiego zwiedzić przepięknie odrestaurowany Pałac rodu Raczyńskich.

Link do strony projektu

Galeria ze spotkania


Do wakacji pozostało:


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci