Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl

Dyrekcja i Nauczyciele

Dyrekcja

Dyrektor
Małgorzata Nawojczyk

vice Dyrektor
Lidia Torzewska-Kulas

vice Dyrektor
Waldemar Szukała

 

Nauczyciele

Nazwisko

Imię

Przedmiot

Ackermann

Klaudia

Elementy psychologii i pedagogiki

Obowiązki pedagoga

Podstawy funkcjonowania społecznego

Andrzejewski

Patryk

Wychowanie fizyczne

Balcerzak

Anna

Matematyka

Białczyk

Przemysław

Język angielski

Błaszak

Tomasz

Język polski

Bartoszewski

Wiktor

Pneumatyka i hydraulika

Podstawy sterowania i regulacji maszyn

Podstawy technik wytwarzania

Pracownia pomiarów i technologii optyczno - mechanicznych

Technologia napraw elementow maszyn, urządzeń i narzędzi

Błaszak

Artur

Edukacja policyjna

Borczyk

Jarosław

Pracownia elektrotechniki i elektroniki

Pracownia programowania urządzeń i systemów mechatronicznych

Pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych

Kierownik szkolenia praktycznego

Borysiak

Maciej

Religia

Budnik

Katarzyna

BURSA

Cegłowska

Wiesława

Język polski

Czyż

Stanisław

Edukacja dla bezpieczeństwa

Wychowanie fizyczne

Dobek

Barbara

Matematyka

Dostatnia

Anna

Język niemiecki

Filipiak

Aleksandra

BURSA

Frąckowiak

Małgorzata

Język polski

Gębska

Jadwiga

Geografia

Wiedza o społeczeństwie

Głowacka

Katarzyna

Przedmioty optyczne

Gramza

Krystian

Religia

Hamrol

Magdalena

Matematyka

Hukałowicz

Sylwia

Język angielski

Iwicka

Joanna

Język angielski

Jakrzewska

Katarzyna

Wychowanie fizyczne

Janicka

Dorota

Język polski

Kaliszuk

Aldona

Język rosyjski

Kamińska

Marzenna

Geografia

Kaźmierczak

Andrzej

Przedmioty zawodowe

Kaźmierski

Stanisław

Pracownia pomiarów i technologii optyczno - mechanicznych

Pracownia technologii mechanicznej

Technologie i konstrukcje mechaniczne

Urządzenia i systemy mechatroniczne

Kędziora

Patrycja

Wychowanie do życia w rodzinie

Chemia

Kiwilsza

Anna

Optyka i przyrządy optyczne

Korbik

Robert

Religia

Kowalczyk

Mieczysław

BURSA

Kowalska

Małgorzata

Fizyka rozszerzona

Podstawy konstrukcji maszyn

Podstawy sterowania i regulacji maszyn

Pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych

Technologia i materiałoznawstwo

Technologie i konstrukcje mechaniczne

Kowalska

Patrycja

Język angielski

Ksycki

Adrian

Język angielski

Kuc

Zuzanna

Język angielski

Kusz

Piotr

Geografia

Krystkowiak

Hubert

Język angielski

Kwiatkowska

Danuta

Matematyka

Lenarczyk

Violetta

Historia

Historia i społeczeństwo

Podstawy przedsiębiorczości

Wiedza o społeczeństwie

Łada

Roman

Pneumatyka i hydraulika

Pracownia pneumatyki i hydrauliki

Pracownia pomiarów i technologii optyczno - mechanicznych

Pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych

Pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych

Mały

Danuta

Anatomia, fizjologia i patologia oka

Biologia

Marciniak

Beata

Działalność gospodarcza

Etyka

Podstawy przedsiębiorczości

Martyński

Michał

Chemia

Informatyka

Megger

Magdalena

BURSA

Michalak - Piotrowska

Paulina

BURSA

Nawojczyk

Małgorzata

Język polski

Nawrocik - Szyszka

Ewa

Obowiązki bibliotekarza

Nowacka

Janina

Pedagog

Nowakowska

Agnieszka

Obowiązki bibliotekarza

Olejarnik

Ewelina

Język polski

Olejniczak

Marzena

Historia

Historia i społeczeństwo

Oleszczuk

Leszek

BURSA

Paraniak

Piotr

Wiedza o kulturze

Perkowska - Witczak

Ludmiła

Wychowanie fizyczne

Piątyszek

Liliana

BURSA

Piotrowski

Zdzisław

Elektrotechnika i elektronika

Informatyka

Podstawy sterowania i regulacji maszyn

Polińska

Agnieszka

Język polski

Potocka - Taczak

Barbara

Wychowanie fizyczne

Radiczew

Kirił

Podstawy sterowania i regulacji maszyn

Pracownia elektrotechniki i elektroniki

Pracownia pomiarow elektrycznych

Pracownia projektowania urządzeń i systemów mechatronicznych

Rawecka

Anna

Matematyka

Rutkiewicz - Nadstawska

Katarzyna

Język polski

Sargialis - Wojewódzka

Małgorzata

Elementy psychologii i pedagogiki

Obowiązki psychologa

Podstawy funkcjonowania społecznego

Wiedza o społeczeństwie

Skupińska

Anna

Język angielski

Smulska

Katarzyna

Język angielski

Język hiszpański

Sobczak

Dorota

Fizyka

Matematyka

Stefański

Jarosław

Instalacje elektryczne

Maszyny i urządzenia elektryczne

Pracownia elektrotechniki i elektroniki

Pracownia programowania urządzeń i systemów mechatronicznych

Pracownia urządzeń i systemów mechatronicznych

Urządz.i systemy mechatr.

Strużyńska

Grażyna

Język rosyjski

Suchowiak

Marzena

Język niemiecki

Szafrańska

Halina

Historia

WOS

Geografia

Szukała

Waldemar

Pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych

Rysunek techniczny

Technologie i konstrukcje mechaniczne

Śródecki

Krzysztof

Przedmioty zawodowe

Thiem

Agnieszka

Matematyka

Torzewska - Kulas

Lidia

Język niemiecki

Matematyka

Trawińska - Wykrota

Anna

Biologia

Tulecki

Maciej

Historia

Wiedza o społeczeństwie

Wasielewska

Natalia

Język hiszpański

Witkowska

Ewa

BURSA

Wyzgała

Robert

Wychowanie fizyczne

Zając

Aleksandra

Język hiszpański

Zajączkowska

Barbara

Język angielski

Zawodny

Roman

Optyka i przyrządy optyczne

Pracownia pomiarów i technologii optyczno - mechanicznych

Technologie pomocy wzrokowych

Zbąszyniak

Piotr

Wychowanie fizyczne

Zwiewka

Agata

Język angielski


Do wakacji pozostało:
246
19
43


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci