Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 

 

Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

Spółdzielnia, Wolontariat

FORMY AKTYWNOŚCI I DZIAŁAŃ SPÓŁDZIELNI VZÓR I SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU W PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Nowi, chętni, samorządni i służący innym 

W środę, dnia 21 września, w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Szkolnego. W tym dniu młodzież głosowała na wybranych przez siebie przedstawicieli. Przypominamy, że samych kandydatów i proponowane przez nich „programy wyborcze” mieliśmy okazję poznać wcześniej w ramach „prezentacji przedwyborczej”, podczas której ciekawie przedstawione postulaty stanowiły punkt wyjścia do dalszych oczekiwań. Mamy bowiem nadzieję, że odtąd nasz nowy Samorząd będzie przy pomocy całej społeczności szkolnej wprowadzał swoje pomysły, dając wszystkim wiele radości i łącząc nas w jedną, dobrą, mądrą wspólnotę. Chcemy, aby nasza szkoła, dzięki pracy Samorządu i wspólnie podejmowanym przez wszystkich działaniom, czyniła z nas lepszych ludzi.

Tym, którzy wzięli udział w wyborach i weszli w skład Samorządu serdecznie gratulujemy.

Nie zapominamy również o tym, że tego samego dnia przeprowadzono zapisy do Szkolnego Koła Wolontariatu i Spółdzielni Uczniowskiej VZÓR. Naszym celem było pozyskanie nowych, chętnych do podejmowania wyzwań członków obu wymienionych wyżej podmiotów. Po raz kolejny nasi uczniowie nie zawiedli. Bardzo wielu z nas chce pomagać i wspierać innych. Wiemy bowiem dobrze, że dobro raz ofiarowane powraca ze zdwojoną mocą. Pragniemy zatem dostrzegać innych, poprzez służbę wspierać potrzebujących, chcemy zmieniać siebie, stając się bardziej wrażliwi na drugiego człowieka.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim, którzy w bezinteresowny sposób chcą służyć w Wolontariacie i Spółdzielni. Wiemy, że jest nas bardzo wielu, a razem możemy naprawdę wszystko.

 

FORMY AKTYWNOŚCI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO, SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ VZÓR I SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


Do wakacji pozostało:


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci