Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 


Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

Dyżury i zajęcia realizujące potrzeby i zainteresowania uczniów

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

dyżur

Zajęcia

dodatkowe

1.

Andrzejewski

Patryk

wtorek

11:00-12:00

Tenis Stołowy (zajęcia w bursie)
Bilard zajęcia alternatywne.

2.

Balcerzak

Anna

piątek 10.50-11.35

środy 15.15

3.

Bartoszewski

Wiktor

poniedziałek: 9.50 do 10.35 (4 lekcja)

poniedziałek: od 10.50 do 15.15 (zajęcia przyg. do egzaminu zawod.)

4.

Białczyk

Przemysław

wtorek

13.35-14.15

 

5.

Błaszak

Artur

piątek 10:50-11:35

przygotowanie do turniejów i olimpiad profilowych wg. potrzeb

6.

Błaszak

Tomasz

poniedziałek 12.40-13.25

piątek 8.00-8:45

7.

Borczyk

Jarosław

piątek 10.55-11.40

 

8.

Borysiak

Maciej

wtorek 11.45-12.30

------

9.

Czyż

Stanisław

wtorek

13.35-14.20

SKS strzelectwo PN 11.40-12.40, WT 09.30-10.30, CZW 08.30-09.30

10.

Daleki

Jacek

piątek

10.30-11.00

musztra wg potrzeb

11.

Dostatnia

Anna

piątek 12:40 - 13:25

dla maturzystów: czwartek 11:45 - 12:30

12.

Frąckowiak

Małgorzata

środa

13.35-14.20

------

13.

Gębska

Jadwiga

poniedziałek

9.50-10.30

wtorek 8.00- 8.45

zaj. dla maturzystów

14.

Gramza

Krystian

14.30 - 15.15

środa

Prowadzenie Spółdzielni Uczniowskiej Vzór, prowadzenie Szkolnego Koła Wolontariatu

15.

Hamrol

Magdalena

środa 10.50-11.35

piątek 12.40- 13.25

zaj dla maturzystów

16.

Hukałowicz

Sylwia

środa 10.50-11.35

poniedziałek 10.50-11.35, zajęcia dla maturzystów

17.

Iwicka

Joanna

15.20-16.05 poniedziałek

czwartek 14.30 -15.15

dla maturzystów

18.

Janicka

Dorota

czwartek 14.30 - 15.15

środa 7.10 - 7.55

zajęcia dla maturzystów

19.

Kaliszuk

Aldona

piątek

12.40-13.15

 

20.

Kamińska

Marzenna

wtorek 10.50-11.25

wtorek

7.10-7.55 zajęcia wyrównawcze

21.

Kaźmierczak

Andrzej

wtorek

16.10 -16.55

wtorek

15.20 - 16.05 zajęcia wyrównawcze dla klas

2Z-1/2 i 1T2-1/2

22.

Kaźmierski

Stanisław

wtorek

10.50-11.35

 

23.

Kędziora

Patrycja

środa 9.50

zajęcia wyrównawcze poniedziałek g. 14.20

24.

Kiwilsza

Anna

poniedziałek 12.40 - 13.25

poniedziałek 9.50 - 10.35 zajęcia wyrównawcze z optyki i przyrządów optycznych

czwartek 7.10 - 7.55 zajęcia wyrównawcze z fizyki

25.

Korbik

Robert

wtorek

10.00-10.40

--------------

26.

Kowalska

Małgorzata

czwartek 13:35-14:20

czwartek 11:45 -12:30

27.

Kowalska

Patrycja

środa

8 55-9 40

środa 7 10 - 8 00

28.

Krystkowiak

Hubert

poniedziałek 11:45-12:30

czwartek 15:20-16:05

zajęcia wyrównawcze

29.

Ksycki

Adrian

poniedziałek 12:44-13:25

czwartek 10:50-11:35 zajęcia wyrównawcze j. angielski

30.

Kuc

Zuzanna

poniedziałek g.11.35-12.10

czwartek g. 13.35-14.20

kl. 1T4

31.

Kusz

Piotr

piątek 8:55-9:40

środa 10:50-11:35

32.

Lenarczyk

Violetta

środa

12.40-13.25

fakultety dla maturzystów z wos-u

poniedziałek 11.45-12.30 klasa 302

wtorek 9.50-10.35 klasa 304

czwartek 8.00-8.45 klasa 4T3

Prowadzenie Spółdzielni Uczniowskiej Vzór, prowadzenie Szkolnego Koła Wolontariatu

33.

Łada

Roman

czwartek 10.50-11.35

 

34.

Mały

Danuta

środa 9.50- 10.35

środa 7.20- 7.55 zaj. z maturzystami i prozdrowotne

35.

Marciniak

Beata

środy

16.10-16.55

Koło Naukowe

“Mechatrony” -czwartki 16.55- 18. 30 lub/i piątki 14.30-15.15

36.

Martyński

Michał

czwartek

11.45-12.30

Czwartek
16.55-17.40, lub
piątek
12.30-13.15

37.

Michalak - Piotrowska

Paulina

poniedziałek 16.00-17.00

---------

38.

Nawojczyk

Małgorzata

po uzgodnieniu telefonicznym

-----------

39.

Nowakowska

Agnieszka

---------

-----------

40.

Olejniczak

Marzena

poniedziałek godz. 9.50- 10.30

Zajęcia wyrównawcze poniedziałek godz. 14.25- 15.10

41.

Paraniak

Piotr

piątek 8.55-9.40

Historia sztuki i rysunek piątek 8.00-8.45

42.

Perkowska - Witczak

Ludmiła

wtorek 10.50 - 11.35

SKS piłka siatkowa chłopcy - piątek 16.00-17.00

43.

Piotrowski

Zdzisław

czwartek 16:10 - 16:55

środa 16:10 - 16:55

44.

Potocka - Taczak

Barbara

środa 8.00- 8.45

SKS piłka siatkowa dziewcząt

piątek 16.- 17.00

45.

Rawecka

Anna

wtorek

13.35-14.15

 

46.

Rutkiewicz - Nadstawska

Katarzyna

środa 11.45-12.30

fakultety dla maturzystów:

pon. 8-8.45 IVT1

wtorek 8.55-9.40 IIILO4

wtorek 14.30-15.15 IVT3

47.

Smulska

Katarzyna

czwartek

12:40-13:25

poniedziałek: 11:45-12:30, 14:30-15:15,

dla maturzystów: j. angielski

48.

Sobczak

Dorota

wtorek 16.10- 16.50

poniedziałek 16.10-16.55 (zajęcia dla maturzystów)

49.

Strużyńska

Grażyna

piątek

15.20-16.15

środa 14.30-15.15

dla maturzystów

50.

Suchowiak

Marzena

czwartek

12.30-13-15

piątek

14.30-15.15

51.

Szukała

Waldemar

czwartek 15.20-16.05

wtorek

8.55-9.40

52.

Thiem

Agnieszka

czwartek 13.25 - 14.20

środa 14.30-15.15

matura rozszerzona

53.

Torzewska - Kulas

Lidia

wtorek

16.10-16.55

środa:7.10-7.55

dla maturzystów: matematyka

54.

Trawińska - Wykrota

Anna

piątek

9.50-10.35

piątek 7.10-7.55

zaj. dla maturzystów

55.

Tulecki

Maciej

środa

8 55-9 40

poniedziałek 9 50-10 35

wtorek 8 00- 8 45

wtorek 9 50- 10 35

zajęcia wyrównawcze , przygotowanie do konkursów

56.

Wasielewska

Natalia

Czwartek, 12:40-13:25

-------

57.

Wyzgała

Robert

czwartek 12.40-13.25

--------

58.

Zajączkowska

Barbara

poniedziałek 12:40 - 13:25

czwartek 15:20 - 16:05

zajęcia wyrównawcze

59.

Zbąszyniak

Piotr

środa 14:30-15:15

SKS piłka nożna chłopców (wg potrzeb i dostępności sali)

SKS piłka koszykowa chłopców (wg potrzeb i dostępności sali)

60.

Zwiewka

Agata

czwartek 12.40-13.25

zajęcia dla maturzystów

wtorek 14.20- 15.05


Do wakacji pozostało:
191
22
51


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci